VÝSLEDKOVÝ SERVIS: Muži o víkendu zaznamenali 2 domácí porážky, soutěže odstartovala mládež

29.08.2023 12:26

Přinášíme přehled výsledků všech týmů FK Olympie za uplynulý víkend.

A-tým

Olympie - Milevsko 2:3 (1:1) Góly: Dobal, Gondek

Áčko se přetahovalo s kvalitním Milevskem o body. První gól zaznamenal z penalty hostující Petřík. Olympie srovnala po hlavičce Dobala. V úvodu druhé půle otočil stav utkání na 2:1 Gondek svým druhým gólem v sezóně. Milevsko ale dokázalo si vzít vedení zpět po úniku Petříka a následně po druhé penaltě. Ve vyhrocené koncovce zápasu se už Olympii nepodařilo vyrovnat.

B-tým

Olympie - Čtyři Dvory "B" 1:3 (0:1) Góly: Klein

Nově spojený tým rezervy Čtyř Dvorů a Zlivi šel do vedení po úniku Kučery. Začátek druhé půle vyšel Olympii na výbornou, když na pas Tomky si naběhl Klein a srovnal na 1:1. Po chybě ve středu hřiště se dostali hosté do úniku a vzali si vedení zpět. Olympie si vytvořila několik příležitostí ke skórování, ale hostující branku kryl výborný Hanzal. V závěru přidali hosté třetí gól z penalty.

Dorost

Protivín - Týn 1:2 (0:0) Góly: Pešta 2

V úvodním utkání nové sezóny dlouho naši dorostenci prohrávali. Těsně před koncem si vzal slovo Marek Pešta a dvěma góly otočil stav utkání pro Olympii!

Starší žáci

Třeboň - Týn 16:1 (7:1) Góly: Kolářík

Žáci mají za sebou krutou premieru v krajském přeboru. Na vyspělý tým Třeboně nestačili a vysoko prohráli.