Trenér Vladimír Švec: "Od kluků jsem dostal hezký dárek k narozeninám" + FOTOGALERIE z utkání Olympie - Olešník

06.11.2013 06:54

Vladimír Švec, trenér FK Olympie:

"Tentokrát měli kluci zápas pod kontrolou. První poločas jsme byli jasně lepším týmem, dali jsme dvě pěkné branky, i když na můj vkus jsme mohli dát nejméně o dva góly víc. Druhý poločas jsme čekali, že Olešník bude chtít s výsledkem něco udělat a bude se více tlačit do ofenzivy. Nějaké šance si vypracoval. My však vstřelili třetí branku a zápas tím byl rozhodnut. Pak kluci trochu povolili a z přísné penalty snížil Olešník na 3-1. Kluci se nedali a odpověděli vzápětí čtvrtým gólem. U konce zápasu Olešník snížil výsledek na 4-2. Celkově bych řekl, že to bylo naše zasloužené vítězství. Od kluků jsem dostal hezký dárek k narozeninám - vítězství nad Olešníkem, kde jsem dříve působil."