AKTUALIZOVÁNO - FOTOREPORTÁŽ: Rezerva Týna nestačila na Hlubokou

14.11.2013 17:07

V prvním poločase byli hosté lepší, přitlačili Týn a vytvářeli si šance. V 7. minutě Štabrňákovu střelu kryl gólman Švejda. V 16. minutě utekl Sedlický, šel sám na bránu, ale těsně minul. Hlubocký nápor pokračoval. Ve 20. minutě po centru Štabrňáka Sedlický znovu mířil nad. Za chvíli se uvolnil ve vápně Štabrňák, přihrál za sebe Procházkovi a ten z hranice vápna mířil přesně, 0:1. Domácí fotbalisté odpověděli rohovým kopem a hlavičkou Šáleného. Ve druhém poločase v pohodě hrající Hluboká kontrolovala vývoj, navíc Beneš orazítkoval břevno týnské branky. Šanci na vyrovnání měla Olympie v 55. minutě, kdy se u postranní čáry uvolnil dorostenec Marcín, Maruška vystřelil, od břevna míč putoval do hlavy brankáře Machovce a následně ho domácí obrana uklidila. Střely Hrdého a Sedlického kryl výborný Švejda. V útoku se domácí už na nic nezmohli a tak zápas prohráli nejtěsnějším rozdílem.

Olympie "B" - Hluboká "B" 0:1 (0:1)