A tým se ze Strakonic vrátil bez bodu

23.04.2018 12:12

Domácí trenér poslal do základu hned čtyři dorostence, kteří se své šance zhostili na výbornou. První šanci, ačkoliv to z počátku nevypadalo, měli hosté a to když Dvořákův střílený centr se náhle změnil ve střelu pod břevno, ale Lízal byl pozorný a vyšrábl  ji na roh. Ve 14. minutě předvedli pěknou akci po pravé straně Beran s Bálkem, jeho střelu golman Kubík vyrazil a Boukalíkova dorážka skončila rohem. Po rohovém kopu se ke střele dostal Kočí, opět střelu vyrazil golman a dorážka Kostky skončila nad. V 19. minutě kopali hosté tr. kop z 20 metrů  a Bromova tvrdá střela skončila v náručí Lízala. Ve 30. minutě Suchý vyslal balon do vápna, kde hosté udělali minelu a Máška byl na správném místě a pod tělem golmana rozjásal domácí publikum. Ve 33. minutě  Martin Šrámek roztáhl hru na Suchého, který se před vápnem uvolnil do středu a jeho pěkná střela skončila na břevně. Ve 38. minutě trestný kop Tupého zlikvidoval Lízal.

Druhý poločas začali hosté mírným tlakem, domácí se z toho nemohli vymanit a také toho využili. V 57. minutě domácí zaspali rychlou rozehrávku Broma z půlky hřiště a Dvořák střelou k tyči srovnal skóre na 1:1. Poté se hra vyrovnala. V 79. minutě Bálek našel ve vápně Zušťáka a jeho střelu z voleje brankář kryl. Smrtící úder ze strany Junioru přišel v 83. minutě, když na pěkný centr Boukalíka z trestného kopu vyskočil nejvýše ve vápně Matěj Kostka a hlavou zajistil domácím tři body.

Strakonice - Týn 2:1 (1:0) Dvořák

Kubík - Lukeš, Boček, Brom Jos. Meidl - Dvořák (77. Mach), Tupý, Stoklasa, Novotný (52. Stejskal) - Vařil, Houska